חיטוי וטיהור מבנים מנגיף הקורונה

חיטוי מבנים מנגיף הקורונה
ניחוחות לעסקים
נטרול ריחות
הריח כחוש אמוציונלי

אנחנו מבטיחים את המחיר והשירות הטוב ביותר בשוק!

dreamstime_xxl_15484682

השירות לעסק

לחצו על מנת ללמוד עוד על השירותים לעסק

dreamstime_xxl_43933218

השירות לבית

לחצו על מנת ללמוד עוד על השירותים הניתנים לבית

dreamstime_xxl_29979445

נטרול ריחות

לחצו על מנת ללמוד עוד על השירותים לניטרול ריחות

אודותינו

חברת סאל-SmellGood עוסקת בשירות של הפצת ריחות טובים ונטרול ריחות רעים. המחויבות שלנו היא לספק ללקוח את מה שהוא צריך ורוצה, במחיר ובשירות הטוב ביותר. אנחנו רוצים להתפרנס מלשמח אנשים. החברה הוקמה בשנת 2012 ומאז אנחנו משרתים בתי מלון רבים, מקוואות, מוסדות חינוך, וועדי בתים, חברות אחזקה, מכוני כשר, בנייני משרדים חנויות לקוחות פרטיים ועוד... השירות שלנו מתחלק לשלוש: הפצת ריחות טובים בעסקים ובמידת הצורך נטרול ריחות רעים. הפצת ריחות טובים לבית, ללקוחות פרטיים, וכמובן נטרול ריחות רעים. נטרול ריחות רעים ספציפיים כמו ריח של סיגריות, אוכל, ביוב ועוד. כשאנחנו מגיעים אנו בוחנים את המקום ומתאמים את מערכת הפצת הריח או נטרול הריח הנדרשת ואת הריחות המתאימים לצורכי הלקוח ולצורכי המקום. כל זאת כאשר אנחנו מחויבים לתת עבור השירות שלנו את המחיר הטוב ביותר שיש בשוק. בסאל-SmellGood שמים דגש על שביעות רצון הלקוח, ושיפור מכירות בעסק באמצעות ריח מתאים. חברת סאל-SmellGood פועלת במגוון רחב של ארגונים ועסקים גדולים וקטנים ברחבי הארץ אשר נהנית מניחוח מנצח, בניהם בתי מלון, חדרי כושר, בנייני משרדים, מוסדות חינוכיים ועוד. אז איך זה באמת עובד? מומחי הריח של סאל-SmellGood יעזרו לכם לבחור את אמצעי הפצת הריח ואופן פיזורו, בצורה מקצועית שמותאמת לתחום העיסוק שלכם, חנות/משרד/מרפאה/מסעדה / לובי / מכוני כושר / בתי מלון / וכ'ו).

לקוחות מספרים

"

לחברת סאל-SmellGood, אני גבריאל- וועד בית אהוד מנור משכונת יפה נוף,אני ממליץ בחום רב על מתקן ריחות של חברת סאל-SmellGood, אשר התקנו בכל הקומות ובלובי הבניין. אנו מרוצים מאוד מהאווירה שנוצרה בבניין. השירות אדיב ומקצועי, והחברה מגיבה באפן מיידי ואמין על בקשותינו.ישנם מגוון של ריחות אטרקטיביים. אני, ודיירים נוספים כל כך התרשמנו שרכשנו מכשירים נוספים גם לדירתנו. בנוסף ביקשנו מרוני, מנהל סאל-SmellGood, לפתור את בעיית הריח בחדר הזבל, שלמען האמת התייאשנו מלפתור אותה לאחר ניסיונות כושלים רבים. סאל-SmellGood התקינה מכשיר שמפיץ חומר שמנטרל ריחות ובו זמנית מפיץ ריח הדרים. להפתעתנו, היום מה שמריחים בחדר האשפה זה את ריח ההדרים ולא את הריחות הרעים שהורגלנו אליהם.
גבריאל
ועד בית אהוד מנור

"

שלום שמי אילן ואני מנהל את אולפן גורדון בתל אביב. מזה זמן, תלמידים והסגל התלוננו על ריח רע בשירותים. ביקשנו ממספר חברות הצעות לפתרון. חברת סאל-SmellGood הציעה לנו פתרון באמצעות "מכשירים חכמים" שפועלים בשיטת האידוי הקר שמפיץ את הריח בצורה יבשה על ידי אידוי. השיטה התגלתה כשיטה מנצחת והיום אין שום תלונות על ריחות רעים, אלא להיפך. פשוט נעים להיכנס לשירותים שלנו. אני גם רוצה להודות על הדרך ההתנהלות של סאל-SmellGood שהשקיעה זמן כדי שנקבל את השיטה והריח המתאימים לנו והכול באדיבות ובשמחת שירות.


אילן לביא
אולפן גורדון

מחיר

חברת סאל-Smellgood, מחויבת לתת מחיר שיעבוד ללקוח ויאפשר שיתוף פעולה ארוך טווח.

שירות

חברת סאל-Smellgood, מבטיחה לפתור כל בעיה מקסימום תוך 48 שעות מהרגע שהתקבלה הקריאה.

יחסים

את חברת סאל-Smellgood מעניין דבר אחד: שהלקוח ירוויח מההתקשרות איתנו.

בין לקוחותינו

irushotel
isrotelhotel
סמל_הרבנות_הראשית_לישראל_-_תשע"ה
agripshotel
דן-2
787863_676e4e26b7b149b7873e1b4f12d165d2
BGYMLOGO
KANTRIDEKEL